Podzimní koláče

Švestky, hrušky a jablka jsou teď v nejlepší kondici, tak vyražte na lov a k upršenému počasí si upečte koláč. Moje nejoblíbenější sladkosti jsou přímo tady.

Czech Crest Trail

Dvě stě padesát kilometrů v kuse českou přírodou? Naplánujte si svůj první dlouhý trek v domácím prostředí a zjistěte, jestli můžete vyrazit na hikerskou dovolenou do vysněných hor.

Jak na horský maraton

Výkonnostní pěší turistika? Organizovaný pochod? Ultratrail? Brrr. Nikdy by mě nenapadlo, že budu někdy v životě nadšeně popisovat svoji zkušenost s padesátikilometrovým trekem na jeden zátah.

Hoher Dachstein aneb vysokohorská turistika poprvé

Na druhou nejvyšší horu Severních vápencových Alp přes Hallstattský ledovec a ferraty obtížnosti A/B a B.

Můj instagram @estes_iliketofu.cz

Ester

Ahoj, tady Ester. Narodila jsem se v Jeseníkách, miluju hory, mám ráda čerstvý chleba, víkendové výlety, kočičí tlapičky, brzká rána, ASMR, veslování na Vltavě, vánoční tradice, ostrovy, večery u vína, výhledy do krajiny a domov. Poslední tři roky hodně vařím, chodím po české přírodě, cestuju a užívám si (skoro) každý den. Svůj recept na štěstí sdílím jako vizuální deník na Instagramu a abych na všechna ta skvělá místa kolem sebe nezapomněla, vznikl i tenhle blog, můj svět zážitků, které mě naplňují a míst, která mě inspirují. Vítejte!