Ester & Jakub20. června 2020

Ahoj!


V čase slunovratů probíhá v přírodě odvěký boj světla a tmy. A právě v den Zimního slunovratu, během nejtemnějšího dne roku, kdy se obvykle ohlížíme za předchozím časem, jsme se rozhodli, že další zrození slunce už chceme navždy prožívat spolu. Svatební obřad tak uskutečníme symbolicky v den, kdy je příroda v největší plnosti, v nejdelší den roku na Letní slunovrat (sobota 20. 6. 2020). A přáli bychom si, abyste i vy, naši nejbližší, byli součástí tohoto obřadu.

Jdu na svatbu!

Program


Na svatební obřad vás zveme do rodného kraje nevěsty, kouzelných Zlatých Hor, do jedné z nejkrásnějších částí Jeseníků. Sejdeme se v sobotu 20. června před Chatou Férovka a v 16.00 ve svatebním průvodu vyrazíme ke Kapli sv. Anny v Ondřejovicích, kde v 18.00 proběhne obřad. Cesta ke kapli je zhruba 3 kilometry dlouhá a potrvá cca hodinu. Putování nám zpříjemní cimbálová muzika, slivovica a moravské svatební koláčky. Občerstvení bude i u kapličky. Na cestu zpět bude zajištěna přeprava autobusy. Další veselí bude probíhat ve venkovních prostorách v okolí Chaty Férovky.

Dresscode


Oblečte se hlavně pohodlně. Zapomeňte na oblek a boty na podpatku a na večer si přibalte i teplé ponožky a svetr. Počasí na horách bývá proměnlivé, Rejvíz je nejvýše položenou obcí ve Slezsku, tak buďte připraveni i na čerstvý horský vítr a studenou noc. Vše bude probíhat ve venkovních prostorách. Na večer si vemte oblečení, které si případně můžete umazat – budou se dít věci ;)

Ubytování


Rezervujte si, prosím, vlastní ubytování ideálně na Chatě Férovka, v jejímž okolí se bude vše odehrávat (update: na chatě už jsou volné pouze pokoje a bungalovy pro vlastní spacák a karimatku). Můžete si také postavit vlastní stan na louce u chaty s tím, že za poplatek můžete využívat i zázemí na chatě (sprchy, toalety atd.) Případně si vyberte z dalších chat, penzionů a hotelů v okolí. Při hledání se zkuste omezit opravdu na Rejvíz – do přilehlých osad je to vždy kus cesty temným lesem plným skřítků a bludiček.

Doprava


Na Rejvíz se můžete dopravit autem, nebo vlakem do Jeseníku a poté autobusem, cesta vám zabere 4 až 5 hodin. Proto vřele doporučujeme přijet na celý víkend a svatbu spojit s výletem po okolí. Připravili jsme pro vás několik tipů, které opravdu stojí za to.

Tipy na výlety


Svatební dar


Pokud nám budete chtít udělat radost, můžete nám přispět na svatební cestu za dalším horským dobrodružstvím. Vše ostatní máme. Ale hlavně přijeďte! Na dary si nepotrpíme a ze všeho největší radost nám udělá, když si s vámi se všemi zatančíme u ohně.

Potvrzení účasti


Dejte nám prosím vědět nejpozději do 20. května, zda a v jakém počtu dorazíte. Abychom všem zajistili dostatek jídla a pití a nikdo nestrádal, potřebujeme vyplnit dotazník níže.

Jedeme!

Kontakt


V případě dotazů ohledně ubytování, tipů na výlety nebo jiných nejasností se na nás obraťte.

Jakub Němeček

jakub@tvprodukt.net
775 920 082

Ester Nagyová

ester.nagyova@gmail.com
773 091 030‬